After Brexit Support
After Brexit Support


English English    |   Polish Polish    |   Romanian Romanian    |   Russian Russian

Log in Register

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/islubnyp/afterbrexitsupport.org/plugins/content/modules_in_articles/modules_in_articles.php on line 21

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/islubnyp/afterbrexitsupport.org/plugins/content/modules_in_articles/modules_in_articles.php on line 22

Chcielibyśmy uprzejmie Państwa przeprosić za nieporozumienie związane z umieszczeniem na naszym portalu dnia 14 maja 2018r. artykułu zatytułowanego : ,,Wywiad z Panem Wacławem Szkodą, odznaczonym Krzyżem Zesłańców Sybiru przez Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Działacz Stronnictwa Narodowego, Organizator pomocy dla Solidarności
w latach 80’’.
Zapewniamy z całą naszą szczerością, że wykorzystanie artykułu oraz zdjęć było podyktowane chęcią pokazania części historii, pięknej historii która w naszej opinii powinna być pokazywana w jak najliczniejszym gronie.
Jednakże przepraszamy Pana Wacława Szkodę oraz Patriae Fidelis za to, iż poczuli się dotknięci zamieszczeniem tych materiałów na naszej stronie.

Osobiście bardzo żałujemy, że doszło do takiego nieporozumienia, ponieważ staramy się z wielkim pietyzmem dbać o wszelkiego rodzaju relacje.
Artykuł został natychmiastowo usunięty z naszej strony po rozmowie telefonicznej w której również ubolewaliśmy nad tym faktem i osobiście przeprosiliśmy za to nieporozumienie.

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok